Tomasz Janik

Trener biznesu i coach

tel. +48 668-826-270 ; email: tomek@tomaszjanik.com

Kim jestem?

Jestem trenerem biznesu i coachem od lat związanym z największymi instytucjami sektora finansowego w Polsce. Zajmuję się szeroko rozumianym rozwojem pracowników od wsparcia w rekrutacji poprzez szkolenia czy też profilowane programy rozwojowe.

Od 2016 roku, tworzę własna markę szkoleniową Tomasz Janik Personal Coaching, w której pomagam klientom indywidualnym i zespołom w ich rozwoju i dążeniu do większej satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Od początku 2018 roku mam dużą przyjemność współpracować z Akademią WSB w Dąbrowie Górniczej filia w Cieszynie, gdzie prowadzę zajęcia z zakresu: Zarządzania zmianą w organizacji i Treningi w ramach studiów menadżerskich.

Wartości

Wartości, które są dla mnie ważne w codziennym kontakcie z ludźmi to: szczerość, wzajemny szacunek, otwartość, empatia, uczciwość, pokora względem człowieka i sytuacji

Wykształcenie

Jestem człowiekiem od zarządzania po Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Swoją wiedzę uzupełniłem  w Szkole Trenerów Biznesu LAB oraz studiami podyplomowymi na Uniwersytecie SWPS na dwóch kierunkach: Coaching i Mentoring oraz Trener Treningu Interpersonalnego.